www.tipos.sk

Dnes je: 02.04.2020

Týž.PoUtStŠtPiaSoNe
1.  1
2
345
2.6789101112
3.13141516171819
4.20212223242526
5.27282930   

Reklama

www.makov.skwww.starafara.skwww.podhajska-jople.skwww.skimakov.sk/www.e-kysuce.sk/www.futbalsfz.sk/www.ssfz.sk/www.obfzkysuc.sk/futbalnet.sksk-sk.facebook.com/skjavornik.makov

Návštevnosť

Domov

Oznamy

Služby


Partneri klubu

Vitajte na stránkach športového klubu Javorník Makov

Oznamy: ŠK Javorník Makov

Generálky sa vydarili.

Sobota 6.4.2013 UT v Rožnove p.R

ŠK Javorník Makov – Slávia Staškov 7:0

góly : L.Putorík 2,M.Ljubenovič 2,I.Turták 2,R.Planeta

————————————————————————

Zostava : T.Dička,M.Pavlica,P.Bezák,T.Korček,J.Pavlica,L.Putorík,
R.Planeta,P.Barčák,O.Číž,M.Ljubenovič,J.Šustek,T.Kucej,
I.Turták,D.Drabina

Tréner : Š.Tománek

————————————————————————-

Na výbornom teréne štandardných rozmerov v Rožnove p.Radhoštěm sa naši chlapci prezentovali solídným výkonom.Od prvej minúty jasne dominovali a na ihrisku bol vidieť priepastný výkonnostný rozdiel…
Makovskí hráči-jazdiaci okolo staškovských “na motorkách”- si schuti zabehali,ich kombinácie-často prezentované okulahodiacim ťukesom na jeden dotyk,odsúdili súperových hráčov často do úlohy štatistov…Pri všetkej úcte k nášmu sobotňajšiemu súperovi,výsledok je ešte pre nich pomerne lichotiví.Aj napriek výraznému víťazstvu,mnohé vyložené šance zostali nepremenené,treba len dúfať,že strelecký “pušný prach” si chlapci odložili do Tvrdošína.
Za generálku treba pochváliť celý kolektív okolo špílmachra-výborného Rasťa Planetu,ktorí nastúpili od začiatku zápasu a aj hráčov,ktorí sa dostali na ihrisko v jeho priebehu.Tu treba vyzdvihnúť najmä I.Turtáka,ktorý sa dostal na ihrisko až v II.polčase,no za krátku dobu premenil jednoduchým spôsobom obe šance v ktorých sa objavil a zahanbil skúsenejších spoluhráčov,ktorí v podobných situáciach-ktorých bolo v tomto zápase neúrekom-len špekulovali a špekulovali….
Ak sa teda “podarí” už najbližšiu nedeľu odštartovať jarnú časť IV.ligy,hneď na úvod nás čaká momentálne 2.celok tabuľky na jeho trávniku-Tvrdošín,potom nevyspytateľná Or.Jasenica doma a následne vonku tretí Lipt.Hrádok.Veľmi dôležité 2 týždne !!!
Dúfajme,že sobotňajšie nezavinené zranenie J.Pavlicu nebude vážne- aj keď ihneď po zápase musel odísť na vyšetrenie do čadčianskej nemocnice,no a káder vstúpi do jarnej časti v kompletnom zložení.
Tréner má k dispozícií 13-14 vyrovnaných futbalistov,z ktorých môže hociktorý nastúpiť od začiatku zápasu a mužstvo to negatívne nepocití.
Veríme,že Š.Tománek vytvorí v kabíne dobrú atmosféru a dá každému rovnakú šancu ukázať,že patrí do zostavy.Nesmie ani náznakom pozerať na falošnú “zásluhovosť” alebo na nejaké kamarátske väzby,o zostave musí rozhodovať len a len výkon !
Vedeniu klubu na čele s prezidentom p.Bc Petrom Kubincom si zaslúži uznanie,za nadštandardnú zimnú prípravu,čo sa týka úrovne súťaže-naši chlapci mali naozaj vytvorené dobré,či už materiálne,tréningové a aj zápasové podmienky.
Do mužstva sa vrátil z hosťovania J.Šustek,ktorý je výborným futbalistom a každý jeden s ” bielo-modrým” futbalovým srdcom sa teší na jeho jarné výkony.Káder je pokope dosť dlhú dobu,hráči sa navzájom rešpektujú,vedia jeden o druhom o svojích prednostiach a slabinách,niektoré situácie môžu riešiť doslova “naslepo”…Je tam dosť veľká sila,ktorú treba ukázať v zápasoch.Konfliktné zápasové situácie,treba riešiť v kabíne a na verejnosti ukázať jednotu a súdržnosť.
Všetci pevne veríme,že jarná časť bude pre makovských fanúšikov lákadlom a naopak oni zasa pripravia futbalistom,príjemné a vďačné podmienky.
ŠK Javorník Makov vznikol v roku 1933 a tohto roku sa “dožíva” úctihodných 80 rokov.Prispejme každý svojim dielom k tomuto jubileu,aby sme výročie oslávili dôstojne.
————————————————————————————-
————————————————————————————-
Nedeľa 7.4.2013 hala Korňa

TJ Olešná – ŠK Javorník Makov “B” 1:2

góly:I.Turták,L.Cyprich
Zostava:M.Stolárik,M.Sojka,M.Vojtek,R.Kuba,
J.Putorík,B.Zulbeharovič,J.Krkoška,J.Ficek,M.Doboš,
I.Turták,J.Babiš,D.Drabina,L.Cyprich,P.Barčák

Vo futbalovej aréne v Korni,tak ako to býva na týchto zmenšených priestoroch-veľa futbalovej krásy diváci nevideli…Bol to súboj na súboji,no naša rezerva bola lepším mužstvom a zaslúžene zvíťazila najtesnejším rozdielom.Za stavu 1:1 sa zaskvel brankár Mišo Stolárik,ktorý pohotovo “zneškodnil” penaltu,správne nariadenú za faul v našom pokutovom území.
Chlapci,treba hlavne vytvoriť dobrú partiu,aby Vás futbal bavil a zabával.


Nekomentované »

Zatiaľ bez komentárov.

RSS pre odoberanie komentárov k tomuto článku.

Pridaj komentár